Bush Furniture Cabot Collection 72W L Shaped Computer Desk with Storage Espresso Oak - CAB072EPO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CAB072EPO
Weight:
172.00 LBS
Frequently bought together:
Description
FREE SHIPPING!
Bush Furniture Cabot 72W L Shaped Computer Desk with Storage Espresso Oak - CAB072EPO
* Bundle includes: 72W Computer Desk with Drawers, Desk Return with Storage
* Box drawer and open cubby spaces are ideal for storing work-in-progress and frequently used items
* Backed by a 1 Year Manufacturer's Warranty; American made with U.S. and imported parts
* 172lbs.
Ships in 2 cartons:
51.8" W x 27" L x 4.6" H, 68 lbs.
78.9" W x 27.1" L x 4.5" H, 104 lbs.