Bush Furniture Cabot Collection 60W 3 Position Sit to Stand L Shaped Desk with Hutch Heather Gray - CAB045HRG
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CAB045HRG
UPC:
Weight:
227.00 LBS
Frequently bought together:
Description
FREE SHIPPING!
* Bundle includes: 60W Computer Desk with Drawers, 3 Position Sit to Stand Desk Return, 60W Desk Hutch
* Computer desk hutch combines open and closed shelving for flexible storage and display capacity
* Box drawer and open cubby spaces are ideal for storing work-in-progress and frequently used items
* Backed by a 1 Year Manufacturer's Warranty; American made with U.S. and imported parts
* 227lbs.
* UPC 042976158446
Ships in 3 cartons:
66.3" W x 17.4" L x 5.6" H, 67 lbs.
51.4" W x 28" L x 9.5" H, 66 lbs.
65.5" W x 27.1" L x 4.5" H, 94 lbs.